Sinopsis YayınlarıYayinlanan Kitaplar

Kitabınız

LiveZilla Live Chat Software
Destekli Yayıncılık

Destekli Yayıncılık

Önceden yazarlar, kitaplarının yayınlanma aşamasında destek ödeme yapmayı uygun bulmazlardı. Para vererek kitap yayınlatmanın, yazınsal ürünün değerine ilişkin olumuz bir çağrışımı vardı. Fakat günümüzde yayıncık sektörü değişmeye başladı. Artık, yazarına telif ücreti ödeyen geleneksel yayıncılar tarafından fark edilmek ve seçilmek oldukça zor. Kitap üretim sayısı özellikle son yıllarda oldukça fazla ve telifli yayınevlerinin tüm bu dosyaları değerlendirmesi bile zaman açısından çok olanaklı değil. Bu yüzden ismi daha duyulmamış yeni yazarların ve ilk kitapların büyük yayınevleri tarafından fark edilip, basılma ihtimali çok düşük.

İşte tüm bu nedenlerden ötürü, pek çok dikkate değer eser ve yetenekli yazar, gözden kaçabiliyor ve genç yazarlar, yazarlık serüvenlerinin başında umutsuzluğa kapılabiliyor.

Destekli yayıncılık endüstrisi geliştikçe, yazarlar için çok seçenekli bir imkân doğmuş oldu. Artık bir yayıncı tarafından kabul görmeyi beklemeniz gerekmiyor. Artık, profesyonel çalışması yapılmış kitabı olan bir yazar olma, kitabınızı okurlarınızla buluşturma şansınız var.

Artık yayıncılık sadece seçilmiş bir azınlık için yapılmıyor. Edebiyata ilgi duyan, kendisini bu alanda yetenekli hisseden ve yaratımlarını okuyucuyla buluşturmak isteyen herkes bu heyecanlı hedefe ulaşabilir. Destekli yayıncılık kitap yayınlama hakkını ve ayrıcalığını size sunuyor.

Copyright © Sinopsis Yayınları
0 312 417 88 77
Bence Ajans
LiveZilla Live Chat Software